طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با همکاری اصناف و ادارات مرتبط در شهرستان ترکمن اجرا می گردد


مهارت آموزی در محیط کار واقعی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار و تثبیت فرصت شغلی طرح بسیار خوبی است که مهارت آموز را توانمند خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن ، بهرام خدانظری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گفت : طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار و تثبیت فرصت شغلی در مشاغل خرد و کوچک با استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی(محیط کارگاهی) در شهرستان ترکمن اجرایی گردید.

خدانظری گفت :  از ابتدای سال تاکنون تعداد 76 نفر در محیط کار واقعی در حال مهارت آموزی بوده که تعداد کارگاه های شناسایی شده  در این خصوص 20 کارگاه  و 19 حرفه آموزشی  می باشد. وی افزود : امید است با همکاری اتاق اصناف و ادارات شهرستان زمینه فعالیت مهارت آموزی در محیط کار واقعی تا پایان سال بصورت شایسته اجرا گردد.

خدانظری در خصوص تعاملات مشترک با ادارت شهرستان گفت : جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی در محیط کار واقعی با ریاست ادارات صنعت ، معدن و تجارت ،  پست ، بهزیستی و اتاق اصناف شهرستان نشست داشتیم وآنان نیز از این طرح استقبال نموده و  همکاری لازم در خصوص مهارت آموزی را با مرکز داشتند.

شایان ذکر است حرفه های اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان ترکمن که در واحد های صنفی ، بیمه ، مرکز توانبخشی و نیروی انتظامی در حال اجرا است عبارتند از:

 متصدی کافی شاپ

فروشنده

بازاریاب

مدیر بازاریابی و فروش

مسئول بیمه ها و بایگانی اسناد و مدارک بیمه

مدیر مهد کودک

مربی مهد کودک

متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی

پیرایشگر مردانه

لوله کش لوله های پلیمری(تلفیقی)

تعمیرکار دستگاه های احضار پرستار و پیجینگ بیمارستانی

تعمیر کار نرم افزار تلفن همراه

 تعمیرکار سخت افزار تلفن همراه

 تعمیرکار برق خودرو درجه 2

پيكر تراش چوبی

 تعمير موتورخودرو بنزيني

 عکاس دیجیتال

حروف نگار رایانه ای در صنعت چاپ

گلدوز سه بعدی

 
تعداد بازدید کل :‌264
شنبه 10 خرداد سال 1399
مصادف با 1441/10/07 هجری قمری
مصادف با 2020/05/30 میلادی

: مناسبت امروز
-